Kontaktpersoner

Vil du i kontakt med Frederikssund Fritidsfiskerforening, så ring eller send en email til en af nedenstående personer: 

Formand: Bjarne Opprud

Opprud@live.dk / 24499888

Kasserer: Heidi Dahlstrøm

Backerjuel@hotmail.com / 22239219

Bestyrelsesmedlem: Ib Finn Petersen (med ansvar for bådpladser)

Ibfinnpetersen@gmail.com / 20126395

Bestyrelsesmedlem: Stig Laustsen (med ansvar for skure og redskabsrum m.m.)

Lausten@post9.tele.dk / 42193284

Bestyrelsesmedlem: Nicky Turunen

Nickyturunen@gmail.com / 30661460

Suppleanter:

Jes Hansen 

Faha@webspeed.com / 31500370

Kim Dick (kontaktperson vedr. udlejning af fælleshus)

Kdgulvslibning@gmail.com / 28922402

Ansvarlig for hjemmesiden:

Nikita Turunen

Turunen1997@gmail.com